Darmowa dostawa od 350,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Marka Guess: Od Początków do Trendów na 2024 Rok

2024-03-21
Marka Guess: Od Początków do Trendów na 2024 Rok

Marka Guess: Od Początków do Trendów na 2024 Rok

Marka Guess, znana na całym świecie jako symbol glamouru i odważnego stylu, jest nieodłącznym elementem przemysłu mody od początku lat 80. Od swoich skromnych początków, kiedy to bracia Marciano wprowadzili na rynek jeansy o kroju slim, Guess ewoluował, stając się globalną marką modową. W tym artykule przyjrzymy się, jak Guess stał się ikoną mody i jakie trendy dyktuje na 2024 rok, bazując na kolekcjach dostępnych w sklepie internetowym www.peeker.pl.

Jak Powstała Marka Guess?

Historia Guess rozpoczyna się w 1981 roku, kiedy bracia Marciano przenieśli się z Francji do Los Angeles, aby założyć firmę, która odmieniła rynek denimu. Ich pierwszy model jeansów, Marilyn 3-Zip, charakteryzował się wąskim fasonem i charakterystycznymi trzema zamkami, co było rewolucją na rynku amerykańskim. Sukces tego modelu otworzył drogę do ekspansji marki na inne kategorie produktów, w tym odzież, obuwie, akcesoria i perfumy.

Trendy Marki Guess na 2024 Rok

W nadchodzącym sezonie 2024, Guess kontynuuje swoją tradycję wprowadzania innowacyjnych i stylowych rozwiązań. W kolekcji dostępnej na www.peeker.pl, klienci znajdą zarówno klasyczne modele inspirowane archiwalnymi projektami, jak i zupełnie nowe propozycje odzwierciedlające najgorętsze trendy. Kluczowymi trendami na 2024 rok są:

  • Ekologiczna moda: Guess wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ekologicznie świadomych konsumentów, wprowadzając linię ubrań wykonanych z zrównoważonych materiałów.
  • Wysoki kontrast kolorystyczny: Odważne połączenia barw i wzorów dominują w najnowszej kolekcji, łącząc klasyczną elegancję z nowoczesnym twistem.
  • Retro inspiracje: Marka czerpie z bogatego archiwum, reinterpretując modele z lat 80. i 90. na nowo, z nowoczesnymi akcentami i technologiami.

Pełna kolekcja Guess na 2024 rok jest dostępna na www.peeker.pl, gdzie miłośnicy marki mogą znaleźć najnowsze trendy i ikoniczne produkty, które podkreślą ich indywidualny styl.

pixelpixelpixelpixel